NITRA: Najobľúbenejšou turistickou atrakciou je zatiaľ Lodný mlyn v Kolárove | Môj názor

10 Jún 2014 ~ Komentáre sú deaktivované

NITRA: Najobľúbenejšou turistickou atrakciou je zatiaľ Lodný mlyn v Kolárove

Nitra 10. júna (TASR) – Do pravidelnej Súťaže o najobľúbenejšiu turistickú atrakciu Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) sa tento rok zapojilo 10 účastníkov. Podujatie už po piatykrát organizuje Agentúra EPS. Ako informoval jej riaditeľ Daniel Balko, do aktuálneho ročníka sa prihlásil Wellness hotel Patince, Kaštieľ Mojmírovce, Vadaš Thermal Resort Štúrovo, Rekreačné zariadenie Margita-Ilona, Botanické záhrada Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, Thermal Kesov, Nitrianska Kalvária, Zámok Topoľčianky, Ranč pod Babicou a Lodný mlyn Kolárovo.
Súťaž bola vyhlásená 17. mája počas otvorenia turistickej sezóny v Nitre. Potrvá až do 5. júla, kedy sa posledným verejným hlasovaním na Pribinovom námestí počas Cyrilo-metodských slávností skončí. “Teraz sa pomaly dostáva do svojej polovice. Po priebežnom vyhodnotení odovzdaných hlasov sa na prvom mieste umiestnil Lodný mlyn v Kolárove a na druhom Kaštieľ Topoľčianky. Minuloroční favoriti a víťazi predchádzajúcich ročníkov súťaže, Wellness Hotel Patince a Vadaš Thermal Resort Štúrovo, skončili s rovnakým počtom hlasov na treťom mieste,” skonštatoval Balko. Ako pripomenul, rozdiely medzi súťažiacimi sú len v desiatkach hlasov. “A pretože letná sezóna je na svojom začiatku, konečné poradie je stále otvorené. Pre Lodný mlyn Kolárovo, ktorý sa do súťaže prihlásil prvýkrát, je však dosiahnutý úspech iste veľkým zadosťučinením,” dodal Balko.
Hlasujúci môžu svojim obľúbeným turistickým atrakciám odovzdať svoj hlas elektronicky na turistickom portáli regionnitra.sk, vyplnením súťažného kupónu v týždenníku Echo, alebo osobne vyplnením hlasovacích kupónov v obchodnom centre MAX v Nitre.

van zll

Diskusia je uzavretá.